ניסור בטון ביהלום

אנו מעניקים את כל סוגי שירותי ניסורי בטון, בין שמדובר על ניסור בטון ביהלום או שמדובר על ניסורים מורכבים יותר / פחות, אנו מחזיקים את המיכשור החדשני ביותר בישראל, הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בישראל ואנו כמובן גם מחזקים באנשי הצוות הוותיקים והמקצועיים ביותר המחזקים בכל הרשיונות הנדרשים לשם ביצוע העבודות הללו.

[highlight bg_color=”#FFFDCE”]צלצלו עוד היום![/highlight]

054-4404738

כמה מילים על ניסור בטון ביהלום

באמצעות שיטת ניסור הבטון במכונת ניסור בטון עם דיסק יהלום, אנו בעצם מגיעים למצב המאפשר לנו לנסר כל עובי של בטון, ללא הגבלה. היהלום הוא בדרגת קושי הגבוהה ביותר מבין כל סוגי המינרליים השונים – דרגת הקושי של היהלום הוא 10, כלומר – יהלום הוא בדרגת הקשיחות של החומר החזק ביותר בטבע.

במילים אחרות: כאשר אנו עומדים אל מול קיר בטון מזוין, אנו מרגישים כי אין שום דרך לנסר בצורה ישרה ומדויקת את אותו הקיר. מצד שני, כאשר אנו משתמשים במכשיר ניסור בטון ביהלום, ברמה הגבוהה ביותר ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אזי אנו יודעים כי אנו בידיים טובות, וכי אותו הבטון מזוין הוא כאין וכאפס אל מול יכולות הניסור האיכותיות שלנו.

ניסור ביהלום באמצעות דיסק או מסילה

אנו מציעים לכם את שתי האופציות, בכל מקרה מדובר על ניסור ביהלום, אך כאשר מדובר על ניסור ביהלום באמצעות מסילה, אנו עוברים עם מסילה על קוי המתאר הדורשים ניסור. פעולה מדויקת להפליא. לעומת זאת, ניסור באמצעות דיסק יהלום מתאים יותר לחיתוכי עומק רציניים יותר. חיתוך בדיסק גם הוא מדויק בצורה מושלמת, ואף נעשה בשלט רחוק.

צרו עימנו קשר, נציג מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם פתרונות ניסורי בטון ביהלום, בדיסק או במסילה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>